RMC1/16SK4702DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK4702DTH
JLCPCB Part #
C7344015
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS