RMC1/2K3652FTE
MFR.Part #
RMC1/2K3652FTE
JLCPCB Part #
C6654080
Description
-55℃~+155℃ 36.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS