RMC1/16SK3162FTH
MFR.Part #
RMC1/16SK3162FTH
JLCPCB Part #
C20093303
Description
-55℃~+155℃ 100mW 31.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS