RMC1/16SK1371DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK1371DTH
JLCPCB Part #
C7288683
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS