RMC1/2K3483FTE
MFR.Part #
RMC1/2K3483FTE
JLCPCB Part #
C5726688
Description
-55℃~+155℃ 348kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS