RMC1-111JTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1-111JTE
JLCPCB Part #
C5854127
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS