RMC1/16K6202FTP
MFR.Part #
RMC1/16K6202FTP
JLCPCB Part #
C909189
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS