RMC1/16K3482DTP
MFR.Part #
RMC1/16K3482DTP
JLCPCB Part #
C7050700
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS