CRCW25126M19FKTG
MFR.Part #
CRCW25126M19FKTG
JLCPCB Part #
C2147850
Description
-55℃~+155℃ 1W 300V 6.19MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount