RMC1/10K911FTP
MFR.Part #
RMC1/10K911FTP
JLCPCB Part #
C908906
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS