RLC63-R270FTE
MFR.Part #
RLC63-R270FTE
JLCPCB Part #
C4200667
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 1W 270mΩ Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS