RMC1/10K2611FTP
MFR.Part #
RMC1/10K2611FTP
JLCPCB Part #
C6976366
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.61kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS