RGC1/16SK49R9DTH
MFR.Part #
RGC1/16SK49R9DTH
Description
-55℃~+155℃ 49.9Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS