RMC10K392FTH
MFR.Part #
RMC10K392FTH
JLCPCB Part #
C323650
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS