RMC1K1333FTE
MFR.Part #
RMC1K1333FTE
JLCPCB Part #
C5875945
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS