RLC63-R220JTE
MFR.Part #
RLC63-R220JTE
JLCPCB Part #
C4202344
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 1W 220mΩ Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS