RLC63-R120JTE
MFR.Part #
RLC63-R120JTE
JLCPCB Part #
C2598245
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 120mΩ 1W Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS