RGC1/8C4643FTP
MFR.Part #
RGC1/8C4643FTP
Description
-55℃~+155℃ 250mW 464kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS