RLC35-R360FTE
MFR.Part #
RLC35-R360FTE
JLCPCB Part #
C2597798
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 360mΩ 667mW Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS