RMC1/32-51R0FPA
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/32-51R0FPA
JLCPCB Part #
C7055413
Package
1005
Description
-55℃~+125℃ 30mW 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS