RLC32K4R30FTP
MFR.Part #
RLC32K4R30FTP
JLCPCB Part #
C2597172
Description
-55℃~+155℃ 4.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS