RLC32K3R60FTP
MFR.Part #
RLC32K3R60FTP
JLCPCB Part #
C4209357
Description
-55℃~+155℃ 3.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS