RLC32K2R20JTP
MFR.Part #
RLC32K2R20JTP
JLCPCB Part #
C2597187
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS