RLC32K10R0FTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RLC32K10R0FTP
JLCPCB Part #
C2597124
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS