RLC20KR900FTP
MFR.Part #
RLC20KR900FTP
JLCPCB Part #
C2597593
Description
-55℃~+155℃ 333mW 900mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS