RLC20K5R10JTP
MFR.Part #
RLC20K5R10JTP
JLCPCB Part #
C4200556
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS