RLC20K2R40JTP
MFR.Part #
RLC20K2R40JTP
JLCPCB Part #
C4061609
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS