RLC16-R360FTP
MFR.Part #
RLC16-R360FTP
JLCPCB Part #
C2597611
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 250mW 360mΩ Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS