RLC16KR470FTP
MFR.Part #
RLC16KR470FTP
JLCPCB Part #
C2597604
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS