RLC16K3R30JTP
MFR.Part #
RLC16K3R30JTP
JLCPCB Part #
C2597009
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS