RT0603CRD07147RL
MFR.Part #
RT0603CRD07147RL
JLCPCB Part #
C4305075
Description
-55℃~+155℃ 100mW 147Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS