RLC20K1R10FTP
MFR.Part #
RLC20K1R10FTP
JLCPCB Part #
C2597220
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS