RLC10-1R80JTH
MFR.Part #
RLC10-1R80JTH
JLCPCB Part #
C2596983
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 1.8Ω 125mW Thick Film Resistor ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS