RGC1/8C8200DTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/8C8200DTP
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS