RGC1/8C2552FTP
MFR.Part #
RGC1/8C2552FTP
Description
-55℃~+155℃ 25.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS