RGC1/8C2493BTP
MFR.Part #
RGC1/8C2493BTP
Description
-55℃~+155℃ 249kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS