RGC1/8C2433FTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/8C2433FTP
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS