RGC1/8C2211DTP
MFR.Part #
RGC1/8C2211DTP
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS