RGC1/8C21R0FTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/8C21R0FTP
Description
-55℃~+155℃ 21Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS