RGC1/16K6R81FTP
MFR.Part #
RGC1/16K6R81FTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.81Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS