RGC1/8C18R2FTP
MFR.Part #
RGC1/8C18R2FTP
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS