RGC1/8C1823DTP
MFR.Part #
RGC1/8C1823DTP
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS