RMC1K3320FTE
MFR.Part #
RMC1K3320FTE
JLCPCB Part #
C20095499
Description
-55℃~+155℃ 1W 332Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS