RGC1/8C13R7FTP
MFR.Part #
RGC1/8C13R7FTP
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS