RGC1/8C1372FTP
MFR.Part #
RGC1/8C1372FTP
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS