RGC1/8C1211BTP
MFR.Part #
RGC1/8C1211BTP
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS