RGC1/8C1151FTP
MFR.Part #
RGC1/8C1151FTP
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS