RPC35243JTE
MFR.Part #
RPC35243JTE
JLCPCB Part #
C4241330
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS