RGC1/20C6802BPA
MFR.Part #
RGC1/20C6802BPA
Description
-55℃~+155℃ 50mW 68kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS