RLC10K4R30JTH
MFR.Part #
RLC10K4R30JTH
JLCPCB Part #
C2596928
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS